چگونه می توانم بلیط الکترونیکی مسابقات ملوان در لیگ برتر فصل 1403-1402 را خریداری کنم؟

پیش از هر مسابقه از طریق کامپیوتر یا موبایل خود وارد سایت بلیط فروشی الکترونیک باشگاه ملوان به نشانی ticket.malavanfc.com شده و بر حسب سکوهای میزبان – میهمان و مرد – زن با وارد کردن شماره ملی شخصی که قصد حضور در ورزشگاه را دارد، فرآیند خرید اینترنتی را طی کنید. در صورت موفقیت آمیز بودن این فرآیند، یک QRCode (مربع رمزنگاری شده با ابعاد تقریبی 3 در 3 سانتیمتر) برای شما نمایش داده شده و لینک حاوی این کد به شما پیامک می شود. پرینت کاغذی این QRCode به منزله بلیط برای ارائه در گیت های ورودی ورزشگاه خواهد بود.

* دقت داشته باشید QRCode مندرج بر روی بلیط باید توسط چشمی گیت، اسکن شود لذا از تا کردن و مچاله کردن بلیط ها که منجر به مخدوش شدن کد منحصر به فرد مربوطه می گردد؛ جداً خودداری کنید.

** به هیچ وجه بلیط خود را در اختیار دیگران قرار ندهید. درصورتی که یک نفر پیش از شما با کپی بلیط خریداری شده توسط شما از گیت عبور کند، سیستم پایش اطلاعات متصل به گیت، بلیط شما را تکراری و نامعتبر تشخیص داده و گیت برای عبورتان باز نخواهد شد.

 

برای خرید اینترنتی بلیط مسابقه به چه چیزی نیاز دارم؟

1- کد ملی شخصی که قصد حضور در ورزشگاه را دارد

2- کارت بانکی با قابلیت خرید اینترنتی (رمز دوم)

آیا می توان مانند گذشته با خرید بلیط کاغذی از باجه های استادیوم وارد ورزشگاه شد؟

خیر- برای ورود به استادیوم بلیط کاغذی همچون گذشته صادر و فروخته نمی شود. دقت داشته باشید از خرید پرینت بلیط الکترونیکی از افراد ناشناس و سودجو به ویژه در روز مسابقه و نزدیکی های گیت خودداری کنید. به احتمال زیاد این بلیط ها توسط گیت ورودی، معتبر شناخته نخواهند شد.

 

 قیمت بلیط مسابقات ملوان در فصل 1403-1402 چقدر است؟

مبلغ مصوب بلیط مسابقات خانگی تیم آقایان ملوان در این فصل برای هواداران میزبان مبلغ 50 هزار تومان در نظر گرفته شده است.

 

به هنگام خرید اینترنتی، مبلغ از حساب کسر شد، اما QRCode و پیامک صدور بلیط را دریافت نکردم

فرآیند خرید بلیط شما ناموفق بوده و مبلغ کسر شده از حساب شما حداکثر تا 24 ساعت به حسابتان برگشت داده خواهد شد.

آیا می توان تمامی بلیط های یک فصل را بصورت یک جا خریداری نمود؟

متاسفانه در حال حاضر این امکان وجود ندارد و هواداران باید پیش از هر مسابقه اقدام به خرید بلیط همان مسابقه از سایت نمایند.

زمان بلیط فروشی چند روز قبل از هر مسابقه است؟

با توجه به الزام اخذ مجوز از مراجع ذی صلاح برای فروش بلیط پیش از هر مسابقه، این زمان ممکن است از یک هفته قبل تا صبح روز مسابقه متفاوت باشد. در تلاشیم با هماهنگی نهادهای ذی ربط به یک زمان ثابت برسیم هرچند دلایل فنی و زیرساختی نیز در این امر دخیل است که گاهی خارج از کنترل باشگاه می باشد.

چگونه می توانم از زمان دقیق بلیط فروشی آگاه شوم؟

زمان بلیط فروشی از طریق رسانه های باشگاه در شبکه های اجتماعی به اطلاع هواداران میرسد.

هر کاربر می تواند چند بلیط را به طور همزمان خریداری کند؟

برای توزیع فرصت عادلانه میان علاقمندان به حضور در استادیوم ، هر فرد با شماره تلفن همراهی که با آن وارد سایت میشود ، تنها قادر به خرید دو عدد بلیط می باشد.

 

گزینه ای در سایت به منظور خرید بلیط بانوان هوادار میهمان مشاهده نمی شود

طبق مصوبه سازمان لیگ و به دلیل ضعف زیرساخت ها، تنها برای ورود بانوان هوادار میزبان در ورزشگاههای کشور تمهیداتی در نظر گرفته شده است.

در مسابقات تیم آقایان ملوان، بلیط جایگاه بانوان در چند دقیقه به اتمام میرسد. دلیل این اتفاق چیست؟

از آنجا که تعداد بانوان محترم علاقمند به حضور در ورزشگاه چندین برابر ظرفیت سکوی اختصاص داده شده به آنان است، اکثریت این عزیزان مترصد باز شدن سایت برای خرید بلیط می باشند. لذا با وجود محدودیت خرید حداکثر دو بلیط برای هر کاربر، ظرفیت این سکو به سرعت پر می شود.

تعداد بلیط های درنظر گرفته شده برای سکوی بانوان برای مسابقات آقایان ملوان چقدر است؟

آخرین مجوز صادره از مراجع ذی صلاح ، اجازه حضور 800 نفر از بانوان محترم هوادار ملوان بر روی این سکو را داده است.

در مسابقات تیم آقایان ملوان چه تعداد بلیط سکوی بانوان، در سایت بلیط فروشی قابل خریداری است؟

طبق مجوز صادره برای هر بازی بر حسب تقاضا و حساسیت مسابقه، تعداد 250-200 بلیط در اختیار برگزار کنندگان قرار گرفته و مابقی از طریق سایت بلیط فروشی، فروخته می شود.

برگزارکنندگان مسابقه چه کسانی هستند و چرا با وجود محدودیت ظرفیت سکوی بانوان، باید این تعداد بلیط در اختیار آنان قرار بگیرد؟

برای برگزاری یک مسابقه نهادها، ارگانها و ادارات مختلفی همکاری می کنند که از آن جمله می توان به اعضای شورای تأمین شهرستان (فرمانداری، شهرداری، اداره برق، آموزش و پرورش، نیروی انتظامی، یگان ویژه و …) اشاره کرد. لذا اداره ورزش و جوانان و هیات فوتبال انزلی به عنوان عوامل برگزاری مسابقه، تعدادی بلیط در اختیار این نهادها قرار می دهند. باشگاه ملوان نیز، برای هر مسابقه تعدادی بلیط در اختیار تیم بزرگسالان آقایان، تیم بانوان، نیروی دریایی، پیشکسوتان – کادر آکادمی و همیاران برگزاری مسابقه قرار می دهد.

در مسابقه آقایان ملوان، بلیط بانوان به اتمام رسید. آیا با خرید بلیط سکوهای مردان میتوان وارد جایگاه بانوان شد؟

خیر- هر گیت ورودی بلیط های خریداری شده برای جایگاه مخصوص خود را شناسایی می کند. بلیط خریداری شده برای سکوی آقایان در گیت بانوان نامعتبر تشخیص داده می شود.

منظور از بلیط نامتعبر چیست؟

هر بلیط دارای یک QRCode منحصر به فرد است که برای جایگاه مربوطه در سیستم داده های بلیط فروشی تعریف شده و تنها یک نفر با این کد میت واند از گیت عبور کند لذا بلیط های زیر توسط چشمی گیت نامعتبر شناخته میشود:

1- بلیط جایگاه غیر مرتبط (زن – مرد / میزبان – میهمان)
2- بلیط خریداری شده با کد ملی فردی غیر از شخصی که قصد عبور از گیت مربوطه را دارد
3- بلیط مسابقه های قبلی
4- بلیط جعل شده، کپی یا تکراری
5- بلیط با QRCode مخدوش یا کمرنگ یا ناقص یا ابعاد نادرست

آیا برای گذر از گیت ورودی، به همراه داشتن پرینت کاغذی بلیط خریداری شده الزامی است؟

1- برای افرادی که بلیط برای کد ملی آنها صادر شده است، بهترین مدرک برای اثبات خرید بلیط مسابقه و ورود به استادیوم، به همراه داشتن کارت ملی هوشمند می باشد که توسط چشمی گیت، اسکن می شود لذا اکیداً توصیه می شود برای گذر بی دغدغه از گیت، کارت ملی هوشمند خود را به همراه داشته باشید.

2- افرادی که بلیط برای کد ملی آنها صادر شده اما به هر دلیل فاقد کارت ملی هوشمند هستند؛ باید پرینت کاغذی بلیط خریداری شده (دارای QRCode با کیفیت و ابعاد مناسب) را به همراه یک کارت شناسایی معتبر با قابلیت تطبیق کد ملی مندرج بر روی بلیط به همراه داشته باشند.

 

بلیط خریداری شده من داخل گوشی تلفن همراه است. آیا نیاز به پرینت کاغذی بلیط می باشد؟

بله- احتمال نامعتبر تشخیص دادن این گونه بلیط ها به دلایل مختلف بسیار زیاد است. همانطور که پیشتر پاسخ داده شد اولویت با همراه داشتن کارت ملی هوشمند (برای افرادی که بلیط برای کد ملی آنها صادر شده است) می باشد. در غیر این صورت حتماً باید از بلیط خود پرینت بگیرید.

 

بر روی بلیطی که در اختیار دارم کد ملی من درج نشده؛ چگونه از معتبر بودن آن اطمینان حاصل کنم؟

بر روی بلیط میهمانان باشگاه، اداره ورزش و هیات فوتبال – که بصورت رایگان در اختیار آنان قرار می گیرد – ممکن است کد ملی درج نشده باشد اما در هر مسابقه تمهیداتی چون مهر یا هولوگرام برای جلوگیری از کپی یا جعل این بلیط ها صورت می پذیرد که توسط عوامل کنترل بلیط قابل تشخیص است.

 

برای خرید یا پرینت بلیط به کافی نت مراجعه کرده ام اما بلیط من توسط گیت، نامعتبر تشخیص داده شده است

تا حد امکان عملیات خرید اینترنتی بلیط را توسط خودتان یا افراد قابل اعتماد انجام دهید. شخصی که بلیط برای کد ملی وی خریداری شده، در صورتی که کارت ملی هوشمند خود را به همراه داشته باشد نیاز به پرینت بلیط نخواهد داشت اما در غیر این صورت برای جلوگیری از احتمال تکثیر یا جعل بلیط شم  (که منجر به تکراری یا نامعتبر شناخته شدن بلیطتان توسط گیت خواهد شد) بلیط خود را حتماً در مراکز قابل اعتماد پرینت بگیرید.

 

از معتبر بودن بلیط خود اطمینان کامل دارم، اما بلیط من توسط گیت نامعتبر تشخیص داده شده است

باز هم توصیه اکید به همراه داشتن کارت ملی هوشمند داریم. زیرا QRCode مندرج در بلیط های کاغذی ممکن است به دلایل مختلف (کیفیت پایین پرینتر یا تا خوردن و مچاله شدن بلیط یا حتی تعرق دست در زمان ایستادن در صف) مخدوش شده و توسط گیت، نامعتبر تشخیص داده شود.

 

آیا کودکان بدون بلیط می توانند از گیت گذر کنند؟

با توجه به محدودیت تعداد صندلی ها به ویژه در جایگاه بانوان مسابقات آقایان ملوان، تنها برای خردسالان عزیزی که به صندلی مجزا نیاز نداشته باشند نیاز به خرید بلیط نیست. اما با توجه به خستگی ناشی از زمان زیاد حضور در استادیوم اکیداً توصیه می شود به منظور احترام به حقوق سایر هوادارانی که بلیط تهیه کرده اند، برای تمامی کودکان بالای 5 سال حتماً بلیط جدا خریداری شود.

 

در یکی از مسابقات گذشته با وجود تهیه بلیط معتبر، موفق به حضور در استادیوم نشده ام. چه تضمینی وجود دارد در بازی های آینده این اتفاق نیفتد؟

به دلیل محدودیت تعداد صندلیها – بویژه در سکوی بانوان در مسابقات آقایان ملوان – نمی توانیم پذیرای همه بانوان علاقمند به حضور در استادیوم باشیم. تا زمان بهبود زیرساخت ها و افزایش ظرفیت حضور بانوان، همه باید کمک کنند حضور همین تعداد از هواداران با نظم، آرامش و رعایت شأن و کرامت انسانی همشهریان و هموطنان عزیزمان انجام پذیرد. اما متاسفانه با وجود درخواست های مکرر مسؤولان برگزاری مسابقه، تعدادی از این علاقمندان بدون تهیه بلیط معتبر، از ساعت ها قبل جلوی گیت های ورودی تجمع کرده و شرایط ورود آسان و بی دغدغه افرادی که بلیط معتبر در دست دارند را مختل می نمایند. امیدواریم هواداران گرامی همچون همیشه فرهنگ بالای خود را در احترام به حقوق سایرین نشان دهند. ما نیز در تلاشیم با اقداماتی مانند شماره گذاری صندلی ها و بلیط ها، شرایط حضور هواداران عزیزمان را در استادیوم تسهیل کنیم.

 

چرا با وجود صندلی های خالی در جایگاه بانوان، درب ورودی آنان بسته می شود؟

بلیط های صادر شده برای جایگاه بانوان در روز مسابقه آقایان ملوان 800 عدد و کمی کمتر از تعداد صندلیهای موجود در این سکو است. اما به علت ازدحام شدید بانوانی که دارای بلیط معتبر نیستند در جلوی گیت ورودی – که از ورود آنان به استادیوم جلوگیری به عمل آمده – انتظامات قادر به ورود تعدادی از افرادی که دارای بلیط معتبر هستند نمی باشد، لذا با ضایع شدن حق این نفرات، تعدادی از صندلی ها هم خالی می ماند.

 

چرا انتظامات از ورود بطری آب معدنی، کلاه و … به استادیوم جلوگیری می کند؟

لطفاً قبل از حضور در استادیوم لیست اقلام ممنوعه و شرایط حضور در استادیوم را که در فرم خرید بلیت قرار گرفته است مطالعه فرمایید.