به گزارش روابط عمومی باشگاه ملوان بندرانزلی، مدیرعامل این باشگاه در خصوص روند آماده سازی تیم بزرگسالان ملوان گفت: پس از برگزاری جلسه مجمع عمومی باشگاه و تعیین تکلیف مدیرعامل و سرمربی از سوی مجمع محترم، جلسات منظمی را با آقایان پوررشید و زارع برگزار کردیم تا بتوانیم بدون فوت وقت در جهت هدفگذاری این فصل هیات مدیره گام برداریم.
در این راستا با نظر آقای زارع یک دستیار و یک مربی بدنساز با تجربه را به کادر فنی مان اضافه کردیم و با یک گروه آنالیز حرفه ای قرارداد همکاری امضا کردیم.
در مبحث جذب بازیکن نیز با وجود افزایش غیر متعارف دستمزد بازیکنان در این فصل، با تکیه بر حمایت های بی نظیر آقای مهندس پوررشید، همزمان کار تمدید قرارداد و مذاکره با بازیکنان مد نظر سرمربی مان را به پیش بردیم. ضمن این که معتقدم تاکنون به دور از هیجان و با آرامش توانسته ایم بازیکنان بسیار خوب و توانمندی را جذب کنیم، مذاکره با دو بازیکن دیگر نیز در مرحله پایانی و عقد قرارداد می باشد. جا دارد همینجا اضافه کنم که آقایان مهدی هاشمی نژاد و محمدرضا محرمی از محصولات آینده دار آکادمی ملوان با ما قرارداد دارند و هر باشگاهی که قصد به خدمت گرفتن آنان را دارد برای جلوگیری از مشکلات حقوقی و انضباطی برای بازیکن و باشگاه مقصد باید با ما وارد مذاکره شود.
نوری ضمن مطلوب دانستن شرایط تیم بزرگسالان ملوان، افزود: تمرینات خوب و منظمی را پشت سر می گذاریم و به زودی یک اردوی تدارکاتی در تهران خواهیم داشت اما پیش از شروع مسابقات باید پنجره نقل و انتقالات باشگاه را باز کنیم: در حال حاضر بابت شکایت بازیکنان و مربیان سابق که از کمیته های وضعیت و انضباطی فدراسیون حکم گرفته اند و همچنین جریمه فیفا که از حدود ده سال پیش باقی مانده است، مبلغی در حدود بیست و پنج هزار فرانک سوییس، به فدراسیون بدهی داریم. همانطور که پیش تر اعلام کردیم باشگاه هیچ بدهی ارزی به بازیکنان و مربیان خارجی نداشته و به صورت کامل این بدهی ها را پرداخت کرده است و مبالغ باقیمانده مربوط به جرایم و هزینه های دادرسی است که بابت شکایات مختلف در فیفا ، باشگاه متحمل به پرداخت آن است .

مدیرعامل ملوان اضافه کرد: مراحل مرمت و بازسازی زمین چمن و رختکن های ورزشگاه تختی نیز پس از سالها به لطف مهندس پوررشید در دست اقدام است و امیدوارم با تلاش تمامی مجموعه باشگاه، بتوانیم در پایان فصل زحمات ایشان را به شکلی مطلوب پاسخ دهیم.

پاسخ دهید